Ogłoszenia - Parafia w Świdwinie

T R Z E C I A    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A
25.01.2015.

1. Dzisiejszą niedzielą kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
Zapraszamy o g.17.oo na nabożeństwo popołudniowe w intencji Chorych i adoracje Najświętszego Sakramentu.
Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na Chleb św. Antoniego.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Jednocześnie dzień modlitw w intencji wyznawców islamu.

3. We wtorek  obchodzimy wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, bp.

4. W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prez. i dK
Zapraszamy na nowennę do MBNP o g.18.00

5. W piętek o g.1500 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu do g.18.oo.

6. W sobotę przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Bosko, prezb.

7. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę w miesiącu czerwcu  do Hiszpanii,

Portugalii, /Fatimy/ u ks. Mariusza.

8. Rekolekcje Charyzmatyczne w Lekowie w dniach 30,31.01 i 01.02.2015r.

9. Kolęda w tym tygodniu wg harmonogramu wywieszonego w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

10. Wszystkim naszym Wiernym składamy serdeczne podziękowanie za modlitwy i ofiary

na rzecz naszej parafii i Kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiary, które wpłynęły na Seminarium Duchowne w Koszalinie. Prosimy o zwrot kopert z ofiarą do końca marca.

11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego oraz Zwiastuna Dekanatu Świdwińskiego.

12. Wszystkim naszym Wiernym życzymy mocy i światła Bożego.

Ks.  Ryszard   Kizielewicz