Ogłoszenia - Parafia w Świdwinie

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
   D W U D Z I E S T A   N I E D Z I E L A
   Z W Y K Ł A   -   17.08.2014r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne i adoracje Najświętszego Sakramentu o g. 17.oo.
Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na spłatę zadłużenia po renowacji konserwatorskiej, północnej ściany kościoła. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

2. We wtorek zapraszamy na Krąg Biblijny.

3. W środę przypada wspomnienie liturgiczne św. Bernarda, op. i dK. Zapraszamy na nowennę do MBNP.

4. W czwartek wspomnienie św. Piusa X, pap.

5. W piątek wspomnienie NMP Królowej.

6. W sobotę ks. Piotr odwiedzi Chorych z posługą sakramentalną.

7. Msza św. Apostolstwa MB Pielgrzymującej 18.08. o g.18.oo.

8. Organizujemy pielgrzymkę „Lednica Seniorów” 06.09. Zapisy u ks. Mariusza. zapisy do końca miesiąca

9. Zapisujemy na pielgrzymkę do Skrzatusza na doroczny odpust 21.09. Zapisy również u ks. Mariusza lub w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej a szczególnie Gościa Niedzielnego.

11.Składamy podziękowania wszystkim, którzy przychodzą z pomocą modlitewną i materialną naszej parafii.

12.Wiernym naszym oraz przebywającym w naszym mieście składamy serdeczne życzenia i Bożego Błogosławieństwa.

Ks.  Ryszard   Kizielewicz