Ogłoszenia - Parafia w Świdwinie

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E
S Z E S N A S T A   N I E D Z I E L A    Z W Y K Ł A
20.07.2014r.

1. Serdecznie witamy w parafii ks. Grzegorza Toporkiewicza. Dzieli się z nami Słowem
 Bożym na temat pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej, Królowej Polski w Częstochowie. Jest przewodnikiem trzeciej grupy pieszej pielgrzymki Dekanatu Świdwińskiego, Połczyna Zdroju i Drawska Pomorskiego. Spotkanie przed pielgrzymkowe w piątek po Mszy św. o g.18.oo w sąsiedniej parafii. Zachęcamy do pielgrzymowania i zapisywania się na tzw. Złotą Listę ofiarowując swoje modlitwy za uczestników pielgrzymki. Lista będzie wyłożona na stoliku przy filarze.
2. Zapraszamy o g.17.oo na nabożeństwo eucharystyczne oraz adoracje Pana Jezusa do g.18.oo.
3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Marii Magdaleny.
4. W środę przypada święto św. Brigidy, zak. – Patronki Europy.

Wieczorem zapraszamy na nowennę do MBNP.
5. W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Kingi, Dz.
6. W piątek obchodzimy święto św. Jakuba, Apostoła. Jednocześnie  wspomnienie św. Krzysztofa. Dzień imienin biskupa Krzysztofa Zadarki. Prosimy o modlitwę w Jego intencji. Po Mszy św. wieczornej poświecenie pojazdów samochodowych, motocykli, rowerów i innych pojazdów.
7.W sobotę przypada wspomnienie śś. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Jest to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej a szczególnie Gościa Niedzielnego.
9. Składamy serdeczne podziękowania za modlitwy i ofiary na utrzymanie parafii i remonty. Zeszłej niedzieli na renowację zewnętrznej ściany zebraliśmy 2035,89.
10. Wiernym naszym oraz wszystkim wypoczywającym w naszym pięknym mieście życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej
Nieustającej Pomocy.

Ksiądz Proboszcz